DİSCORD NİTRO AL SUNUCUNU BOOSTLA
troyage 01 Eylül 2020 19:19

Başlamadan önce

1. Sanal kartla yapın

2.her kart bir kez geçerli

3.en sonda gamepass iade yazıp iade edin

4. Windows 10 yoksa google playden indirin

5. Discord ayarlardan ödemeyi iptal et

3 Aylık Bedava Discord Nitro

  1. Öncelikle Xbox Game Pass Ultimate üyeliğimizi başlatmak için buraya tıklayarak, XBOX’ın adresine giriş yapıyoruz.
  2. Ardından sayfada karşımıza çıkan “Katıl” butonuna basıyoruz ve ödeme yöntemi ekleyerek, üyeliği başlatıyoruz.(Katıl butonuna bastığınızda, mail adresinize giriş yapmadıysanız, sizden giriş yapmanızı isteyecektir, giriş yapıp tekrar “katıl” butonuna basıp, üyeliğinizi başlatabilirsiniz.)
  3. 5.90₺‘ye üyeliğimizi başlattıktan sonra XBOX Game Pass Ultimate’in programını indirmemiz gerekmektedir. Bunun için de buraya tıklıyoruz ve indirme işlemini başlatıyoruz.
  4. Programı indirdikten sonra kurulumunu tamamlıyoruz ve açıyoruz. Program otomatik bir şekilde hesabınıza giriş yapmadıysa, giriş yapın.
  5. Programı açtığımızda karşımıza menüler çıkmaktadır, bu kısımda “Avantajlar” menüsüne tıklıyoruz.
  6. Avantajlar kısmında, biraz sayfayı aşağı kaydırdığımızda 3 Aylık Discord Nitro karşımıza çıkmaktadır, bunun üzerine tıklıyoruz ve Discord Nitro için bizi yönlendirmesini bekliyoruz.
  7. Yönlendirdikten sonra Discord ödeme ekranı karşımıza gelmektedir ancak burada görebildiğiniz üzere bizden 0.00$ keseceğini söylüyor, buraya da bir adet banka/kredi kartınızı ekleyerek, 3 aylık ücretsiz Discord Nitro üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Bunların ardından işlemimizi tamamen bedavaya tamamlamak için Xbox Game Pass Ultimate üyeliğimizi iptal etmemiz gerekecek

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.